Jeżyki świętowały urodziny Kubusia. Było basrdzo miło - wspólne śpiewanie "sto lat", wielkie brawa dla naszego 3-latka, życzenia i słodki poczęstunek.
Kubusiu, życzymy Ci pięknych praezentów!
|
Zatrzymaj animacje
Opcje zaawansowane wyszukiwarki - rozwiń
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
Czwartek, 18.06.2026
Imieniny:
Elżbiety, Marka, Pauli
|
|
|
|
|
|
|